ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ:

– Квиток є іменним документом для проїзду автобусом і не може бути переданий іншій особі, він дійсний до дати та години відправлення, які вказані у квитку.

– При посадці в автобус необхідно пред’явити водію або представнику компанії квиток в електронному, або паперовому вигляді та копію документа дитини, що засвідчує вік пасажира для отримання знижки.

– У квитку забороняється робити будь-які виправлення. Всі зміни повинні бути підтверджені печаткою фірми, яка їх внесла.

– Діти та молодь до 18 років можуть їхати лише у супроводі дорослих та при наявності необхідних документів.

– Пасажир, який має квиток з фіксованою датою зворотного виїзду, зобов’язаний підтвердити свій виїзд не пізніше ніж за 48 годин до відправлення автобуса. У випадку непідтвердження поїздки перевізник залишає за собою право продати дане місце без грошової компенсації пасажиру.

При неявці на посадку без попередження представників компанії втрачається 100% вартості квитка.

– Квиток з відкритою датою повернення дійсний протягом 6 місяців з моменту купівлі квитка. Перевізник може закрити відкриту дату повернення лише при наявності місць у бажаний день відправлення, або ж запропонувати найближчу альтернативну дату відправлення пасажиру.

– Пасажир має право два рази безкоштовно змінювати дату виїзду, але не пізніше ніж за 48 год до відправлення автобуса.

 

ПАСАЖИРАМ НАДАЮТЬСЯ НАСТУПНІ ЗНИЖКИ :

– Дітям до 4х років50%

– Дітям від 4х до 12ти років30%

– Картка Постійного Клієнта10% видається після 5-ти поїздок в одну сторону на протязі року від останньої поїздки, квиток в дві сторони зараховується, як 2 (дві) поїздки.

– Оплата квитка при купівлі через банк –10%

 ПЕРЕВЕЗЕННЯ БАГАЖУ:

-У вартість повного (дорослого) квитка входить безкоштовне перевезення багажу розміром до 40x60x80см, загальною вагою до 30кг та ручного багажу вагою до 10кг.

-У вартість пільгового (дитячого) квитка входить безкоштовне перевезення багажу загальною вагою до 20кг.

-При перевищенні даних лімітів щодо ваги і розмірів багажу за нього сплачується по 1 євро/кг – (додатковий багаж перевозиться лише при наявності вільного місця в багажному відділенні автобуса !

-Додатковий багаж не повинен перевищувати розмірів та ваги основного багажу.

Не перевозиться багаж негабаритних розмірів (холодильники і т.п.).

-Перевізник не відповідає за ручний багаж.

-Перевізник несе відповідальність за знищений, або пошкоджений багаж у багажному відділенні автобуса тільки, якщо це сталося з вини перевізника, що доведено пасажиром, але не більше ніж на суму 100 Євро на особу за умови подання заяви не пізніше ніж 10 днів з дня виїзду автобуса.

-Заборонено перевозити багаж, що загрожує безпеці або здоров’ю інших пасажирів.

-Перевізник не відповідає за втрату пасажиром грошей, біжутерії, паспортів, цінних паперів, колекційних речей, речей, які мають наукову цінність та інших цінностей, що не знаходяться у багажному відділенні автобуса.

-Пасажир особисто несе відповідальність за легальність власного багажу.

-При ускладненнях на кордоні фірма-перевізник має право відмовитися від виконання обов’язків по перевезенню багажу і продовжити рейс без вказаного багажу.

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ТВАРИН:

-Перевезення тварин можливе лише після погодження з представником компанії та при наявності вільних місць в автобусі.

-Вартість додаткового місця для перевезення тварини складає 90% від повної вартості квитка.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПАСАЖИРА:

– Пасажир повинен прибути на посадку на пізніше як за 30 хвилин до відправлення автобуса.

– У разі запізнення пасажира на посадку перевізник має право не приймати такого пасажира до перевезення і не зобов’язаний затримувати рейс.

– У разі запізнення пасажира, або неприбуття на посадку вважається, що пасажир відмовився від виїзду.

– Під час руху в салоні і туалеті автобуса заборонено палити, вживати алкогольні напої та наркотики. В разі не виконання цих вимог компанія залишає за собою право зняти пасажира з рейсу без грошової компенсації.

Пасажир несе відповідальність за спричинені ним матеріальні збитки перевізнику. Згідно із Законом України Про автомобільний транспорт №1812

-VIII статті 42. Дія договору перевезення пасажира автомобільним транспортом може бути припинена за ініціативою автомобільного перевізника чи водія автомобільного транспортного засобу, якщо пасажир:

– перебуває в стані помітного алкогольного чи наркотичного сп’яніння;

– якщо він своїми діями заважає спокою інших пасажирів або створює небезпеку для подорожуючих;

– пред’являє заборонений до перевезення багаж або багаж, який за габаритами не відповідає встановленим нормам;

– порушує інші вимоги правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту.

  • Перевізник не відповідає перед пасажиром за правильність оформлення та наявність документів, що дають право перетинати кордони країн маршруту.
  • Перевізник не несе відповідальності за порушення пасажиром митних чи еміграційних правил.
  • При порушенні пасажиром візових режимів (закінчення термінів дії віз, заміна паспорта іншим документом і т.д.) перевізник залишає за собою право не здійснювати перевезення пасажира. Кошти за невикористаний квиток не повертаються.

У випадку коли пасажир не дотримується митних та прикордонних правил і буде затриманий на кордоні і це спричинить затримку рейсу, екіпаж автобуса має право вирушити з кордону без пасажира згідно з розкладом руху автобуса і без компенсації вартості проїзду.

Перевізник не відповідає за запізнення під час руху і несвоєчасність прибуття до станцій слідування, якщо це спричинилося незалежними від нього обставинами (в тому числі затримки під час проходження кордонів, погодними умовами, транспортними пробками, діями державних органів, ремонтними роботами на дорогах і т.д, діями самих пасажирів, що впливали на виконання даних обставин) та іншими причинами (технічними проблемами, що виникли з автобусом під час руху, котрі не могли бути попереджені фірмою-перевізником, не зважаючи на всі прийняті засоби застереження).

ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ ЗА НЕВИКОРИСТАНУ ПОДОРОЖ

Повернення коштів за квиток проводиться після написання заявки довільної форми на електронну пошту altransinfo@gmail.com або в офісах компанії. Кошти за невикористану подорож повертаються виключно фірмою в якій був придбаний квиток протягом 30 робочих днів після отримання всіх необхідних документів фірмою.

Підставою для повернення коштів є бланк (квиток) зі всіма відривними купонами та обкладинкою (Копія паспорта, копія довідки про видачу ідентифікаційного коду, оригінал квитка, оригінал заяви про повернення коштів, при необхідності доручення).

Гроші за невикористану подорож повертаються за мінусом 10%, якщо заявка на повернення коштів була відправлена на електронну пошту altransinfo@gmail.com, не пізніше ніж за 48 год до відправлення автобуса, або оформлена в офісах компанії.

Вся інформація і бронювання

за тел. + 39 3494761610 —+39 3202120626

|