Condizioni di viaggio

ПРАВИЛА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ
 

Квиток є іменним документом для проїзду автобусом і не може бути переданий іншій особі, дійсний до дати та години виїзду, що вписані в квиток. Дату виїзду можна змінювати безкоштовно 2 рази. Всі зміни повинні бути вписані в квиток та підтверджені печаткою фірми, що вписувала зміни. Пасажир, що має фіксовану дату зворотнього виїзду, зобов’язаний підтвердити її не пізніше як за 48 годин до виїзду (без врахування вихідних). У випадку непідтвердження фірма залишає за собою право продати данне місце без грошової компенсації пасажиру. Місця вказуються представником «ОДРІ» при посадці, місця вказані будь-яким іншим агентом не є дійсними. Відкрита дата актуальна протягом 6 місяців.
Автобус може бути затриманий на 5 годин або більше, оскільки він перетинає державний кордон. Адміністрація компанії не несе відповідальності за затримку.

Повернення грошей за невикористану подорож
Гроші за невикористану подорож повертаються виключно фірмою в якій був придбаний квиток. Підставою для повернення грошей є бланк (квиток) зі всіма відривними купонами та обкладинкою. Гроші за невикористану зворотню подорож повертаються за мінусом 10%
Умови повернення:
до 48 год. до від’їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від’їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від’їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від’їзду: 20%
менше 2год. до від’їзду: квиток не повертається

Перевезення багажу
Кожен пасажир має право на перевезення 1 місця багажу розміром 40x60x80, загальною вагою до 30кг на 1 особу та ручного багажу вагою до 5 кг. (умови перевезення багажу відрізняються в залежності від країни.) При перевищенні даних лімітів щодо ваги і розмірів за багаж береться доплата як за додатковий багаж. Додатковий багаж перевозиться при наявності вільного місця в багажному відділенні автобуса, за який береться оплата. Додатковий багаж не повинен перевищувати розмірів та ваги основного багажу. Не перевозиться багаж негабаритних розмірів (холодильники і т.п.). Перевізник не відповідає за ручний багаж. Перевізник несе відповідальність за знищений або пошкоджений багаж у багажному відділенні автобуса тільки якщо це сталося з вини перевізника, що доведено пасажиром, але не більше ніж на суму 100 Євро на особу за умови подання заяви не пізніше ніж 10 днів з дня виїзду автобуса. Заборонено перевозити багаж, що загрожує безпеці або здоров’ю інших пасажирів. Перевізник не відповідає за втрату пасажиром грошей, біжутерії, паспорта, цінних паперів, колекційних речей, речей, які мають наукову цінність та інших цінностей, що не знаходяться у багажному відділенні автобуса. Пасажир особисто несе відповідальність за легальність власного багажу. При ускладненнях на кордоні фірма-перевізник має право відмовитися від виконання обов’язків по перевезенню багажу і продовжити рейс без вказаного багажу.

Загальні вимоги
Пасажир повинен прибути на посадку на пізніше як за 30 хвилин до від’їзду автобуса. У разі запізнення на посадку відповідальність несе пасажир. Під час руху в салоні і туалеті автобуса заборонено палити, вживати алкогольні напої та наркотики. В разі не виконання цих вимог компанія залишає за собою право зняти пасажира з рейсу без грошової компенсації. Екіпаж автобусу може відмовити перевозити пасажира у випадку:
— якщо він своїми діями заважає спокою інших пасажирів або створює небезпеку для подорожуючих;
— помітно в стані сп’яніння;

Пасажир несе відповідальність за спричинені ним матеріальні збитки перевізнику. Діти та молодь до 16 років можуть їхати лише у супроводі дорослих. Перевізник не відповідає перед пасажиром за правильність оформлення та наявність документів, що дають право перетинати кордони країн маршруту. Перевізник не несе відповідальності за порушення пасажиром митних чи еміграційних правил. При порушенні пасажиром візових режимів (закінчення термінів дії віз, заміна паспорта іншим документом і т.д.) перевізник залишає за собою право не здійснювати перевезення пасажира. Кошти за невикористаний квиток не повертаються. У випадку коли пасажир не дотримується митних та прикордонних правил і буде затриманий на кордоні і це спричинить затримку рейсу, екіпаж автобуса має право від’їхати з кордону без пасажира згідно з розкладом руху автобуса і без компенсації вартості проїзду. Перевізник не відповідає за запізнення під час руху і несвоєчасність прибуття